Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları

ADRES
Kızlar Pınarı Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No: 57 Alanya Antalya
TELEFON
0 242 511 30 70
YÜZME HAVUZU
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıt İşlemleri

Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıt İşlemleri, Yüzme Kursu, Spor Tesisinin İletişim Bilgileri İçin Okumaya Devam Ediniz.

Antalya Muratpaşa Süleyman Erol Yüzme Havuzu Fiyatları İçin Tıklayın.

Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda Yüzme Kursları, Bay Ve Bayan Serbest Yüzme Seansları Bulunmaktadır. Yüzme Havuzunu 65 Yaş Ve Üzeri, Engelliler Ve Gazi Ve Şehit Yakınları Ücretsiz Olarak Kullanmaktadır.

Yüzme Havuzunda Yaz Ve Kış Aylarında Bay, Bayan Ve Çocuk Yüzme Kursları, Engellilere Yüzme Eğitimleri Verilmektedir. 8 İle 16 Yaş Arası Çocuklar Ebeveynleri İle Birlikte Havuzu Kullanmaktadır. Yüzme Havuzunun İşletmesi 2012 Yılında GSİM Tarafından 10 Yıllığına Alanya Belediyesine Devredilmiştir.

Adres: Kızlar Pınarı Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No: 57 Alanya Antalya
Telefon Numarası: 0 242 511 30 70

Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu 10 Kulvardan Oluşmaktadır. Yüzme Havuzunun Uzunluğu 50 Metre, Genişliği İse 25 Metredir. Yüzme Havuzunun Derinliği 3,15 Metredir. Yüzme Havuzunda Bin Koltuk Kapasiteli Tribün Bulunmaktadır.

Kayıt Belgeleri
Başvuru Formu (İndir)
Doktora Onaylatılan Başvuru Formu İle 1 Adet Fotoğraf İstenir
Üyelik Sözleşmesi (İndir)

Sponsorlu Bağlantılar

Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Fiyatları
Aylık Üyelik Fiyatı 175 Türk Lirası

Yüzme Havuzuna Gelirken Getirilmesi Gerekenler
Mayo Vb. Havuz Kıyafetleri
Terlik
Bone
Gözlük (İsteğe Bağlı)
Havlu

Yüzme Havuzu Kuralları
1- Kayıt İçin Gerekli Tıbbi Testlerinizi Yaptırarak Zaman İçerisinde De Tekrarlayınız.
2- Havuz İçin Gerekli Ekipmanları Temin Ediniz.(Bone,Şort Veya Mayo, Terlik (Sadece Havuzda Kullanılmış Olacak,Daha Önce Dışarıda Giyilmemiş Olacak)Gözlük (Kullanımı İsteğe Bağlı)Havlu) 3- Havuz Derinliği 3.15 Cm Olduğu İçin, Küçük Çocuklar(8-16 Yaş) Ebeveynlerinin Sorumluluğunda Havuza Gireceklerdir. 4- Havuz Bölgesine Girerken Ayağınızı Dezenfektan Havuzuna Sokmadan Girmeyiniz. 5- Havuza Girmeden Önce Mutlaka Duş Alınız. 6- Yüzme Bilmiyor Veya Az Biliyorsanız Mutlaka Eğitmen Nezaretinde Havuza Giriniz. 7- Havuza Bonesiz Girmeyiniz. 8- Başkalarını Rahatsız Edebilecek Davranışlardan Kaçınınız: (Havuz İçinde Veya Kenarında Şakalaşmak, Yüksek Sesle Bağırmak Ve Konuşmak, Kulvar İpleri Üzerinde Oturmak Ve Kulvarlar Arasında Geçiş Yapmak, Eğitim Verilen Kulvarlara Girmek Ve Atlama Tahtasını Dikkatsiz Kullanmak, Açık Kanamalı Yara Olduğu Halde Havuza Girmek.)
9- Doktor Kontrolünde Spor Yapması Gereken Kişiler Bu Durumu Havuzda Bulunan Yetkiliye Bildirmek Zorundadır.
10- Tesisin Kullanılması Esnasında Oluşabilecek Mal Kaybı, Çalıntı Ve Unutulan Eşyalardan Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Sorumlu Tutulamaz.
11- Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzunu Kullanan Kişiler Spor Yaparken Sakatlanma Vefat Gibi Risklerden Haberdar Olduklarını Ve Risklerden Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzunun Veya Organizasyonda Görev Alan Spor Eğitmeni Ve Çalışanları Sorumlu Tutmayacaklarını Kabul Ve Beyan Etmiş Olurlar.
12- Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Seans Saatlerinde Değişiklik Ve Yeni Düzenleme Yapma Hakkına Sahiptir. Spor Tesisini Kullanan Kişiler Bu Değişiklikler Nedeni İle Herhangi Bir Hak Talebinde Bulunamazlar.
13- Spor Tesisini Kullanan Kişiler Ve Aboneler Tahsis Edilen Abonelik Haklarını İkinci Bir Kişiye Devredemez. Ücret İadesi Kişinin/Abonenin Durumunu Resmi Olarak Belgelendirmesi Koşulu İle Yapılabilir.
14- Havuzda Oluşabilecek Arızalardan Veya Düzenlenecek Organizasyonlardan Dolayı Havuz Üyeliği Dondurulur.

Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzuna Nasıl Gidilir? Alanya Belediyesi Otobüs Saatleri İçin Tıklayın.

Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları
Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları
Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları
Antalya Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Kayıtları

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YÜZME HAVUZU HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YÜZME HAVUZUNU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ